()
  • B&F X Baby On The Go
  • Solmayan Güller
  • Fairytale
  • Sipariş Takibi

B&F Hikayesi

Çiçekler benim için bir hayal ,bir rüya, bambaşka bir dünya !

Serüvenim, çiçeklerin dünyamı bir süreliğine durdurduğunu, hayran olduğum güzelliklerinin beni mutlu ettiğini farketmemle başladı.
Yoğun bir sıklıkla çiçekçide bulmaya başladım kendimi, çiçeklerimi seçerken bile yüzümdeki tebessüme hakim olamazken evime gelip seçtiğim çiçeklerle aranjmanlar hazırlamak 1-2 saatliğine dünyanın kaosundan ayrılıyormuşum hissi veriyordu.

Güzelliklerine ve yaratılışlarına hayran olduğum çiçekleri bir araya getirip sunmak beni mutlu ediyordu.
Önceleri keyifle hazırladığım tasarımlarımı sevdiklerime hediye etmeye, misafirlerimiz için karşılama çiçekleri hazırlamaya başladım ve çiçeklerimi tasarlarken ki mutluluğum tasarımlarımı hediye ettiğim insanların yüzünde yeniden canlanmasıyla çiçeklerle de olsa oluşan mutluluk zincirinin bir parçası olmayı hep çok sevdim.
Çiçekler hayatımda önemli bir yer tutmaya başladı ve zamanla hobi olmaktan uzaklaşıp hayal olmaya başladılar benim için.
Taze çiçeklerle hazırladığım tasarımların yanı sıra bu güzelliklerin uzun süre kalıcılıklarını koruduğu tasarımlar hayal ettim ve tasarım tescillerini de aldığım infinite rose tasarımlarım ortaya çıkmış oldu.

Tüm bunların yanısıra Londra’da Mcqueen Flower School ve Judith Blacklock Flower School’da eğitimlerimi tamamlayarak sertifikalarımı aldım.

Sena Erol